Ubytování

Nabízíme k pronájmu chatu až pro 8 osob, přímo na sjezdovce, ve skiareálu Lišák Stříbrná, v Krušných horách, nedaleko Kraslic. Naše chata je ideální místo pro strávení aktivní dovolené, ale také pro relaxaci a výlety s rodinou. V případě příznivých sněhových podmínek na místním vleku je ideální pro zimní dovolenou. V případě horších sněhových podmínek je kousek vedle zasněžovaný skiareál Bublava – Stříbrná a nedaleko na německé straně skiareál Schöneck. V létě se můžete vydat na kola, pěší turistiku, na sběr lesních plodů, nebo na výlet po okolních přírodních zajímavostech a památkách. A to nejlepší je vzbudit se ráno a vyběhnou bosí z terasy rovnou do orosené louky.

Chatu si je možné pronajmout jakýkoliv den v týdnu, minimální počet nocí k pronajmutí jsou 2 noci , celková kapacita chaty je 8 lidí.
Chata je vytápěna pomocí plynového kotle.
Chata má 2 pokoje, jeden pokoj s balkónem s palandou pro 3 osoby a druhý pokoj pro 2 osoby. Společnou místnost s terasou a kuchyňkou a přistýlkou (rozkládací gauč pro 2 osoby) + přistýlka na rozkládacím lůžku.

Dále je v chatě lyžárna/kolárna, jídelna, wc a koupelna se sprchovým koutem.

Vedle chaty se nachází pergola s mobilním grilem, kde je možné posedět, přímo před chatou je v létě umístěná lavice pro posezení přímo na louce.

Níže pod chatou bydlíme s rodinou v domě, v případě dotazů jsme plně k dispozici, během pobytu nechodíme do chaty, pokud to není vysloveně nutné.

Další vybavení: internet (wifi), tv, hi-fi věž, rádio, lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, dvouplotýnkový sporák s troubou, krb.

Pro přitopení v krbu je k dizpozici pytlované dřevo za poplatek 3 EUR/ 75 Kč

Chatu si je možné pronajmout kdykoliv v roce.

Chata je volná k pronajmutí.